Konkurs na nowe Logo Stowarzyszenia

konkurs plakat
KONKURS NA NOWE LOGO STOWARZYSZENIA

Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem w Częstochowie organizuje konkurs na nowe Logo organizacji. Celem konkursu jest wyłonienie projektu logo – znaku identyfikacji wizualnej, który będzie mógł być wykorzystywany we wszystkich materiałach promocyjnych, informacyjnych i korespondencyjnych.

Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem jest organizacją od ponad 20 lat działającą na rzecz osób z autyzmem i niepełnosprawnością sprzężoną i tyle też lat ma nasze obecne logo. Przez te lata zmienił się sposób postrzegania autyzmu jako zaburzenia oraz samych osób nim dotkniętych. Samorzecznicy w spektrum autyzmu buntują się wobec stwierdzenia, że „cierpią na autyzm”. Coraz częściej specjaliści wypowiadają się o autyzmie nie w kategoriach zaburzenia, a innego procesu rozwoju człowieka. Osoby z ASD mają swój temperament, sposób przeżywania emocji, indywidualne potrzeby i marzenia. Jak każdy z nas.

Jako organizacja działająca na rzecz osób w spektrum autyzmu podpisujemy się pod tą retoryką. Pragnęlibyśmy, aby zmiana logo przyniosła Stowarzyszeniu odświeżenie wizerunku i była sygnałem zachodzących w nim zmian.

Niniejszy konkurs ma charakter otwarty, ogólnopolski i jednoetapowy. Prace konkursowe należy kierować na adres Stowarzyszenia tj.:

Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Autyzmem

Ul. Nałkowskiej 11

42-200 Częstochowa

lub stowarzyszenie.autyzm@wp.pl
wszelkie pytania prosimy kierować na powyższy adres mailowy

Regulamin konkursu